Özge Oktay ile bir Cumartesi Sohbeti

Geçen Cumartesi Günü Pastart‘ın sahibi “butik pasta” tasarımcısı sayın Özge Oktay ile tanıştım. Özge hanım sipariş üzerine özel pastalar, kurabiyeler, cheesecake, tart, kiş, çeşitli ekmekler, kekler yapıyor. Kendisi ayrıca Pastart’ın özel eğitim salonunda “Pasta Dekorasyon” kursları veriyor.

Web sitesini (www.past-art.com) http://pastacininlinkleri.blogspot.com/ adresinde, Ankara’daki pasta dekorasyonu ile ilgili siteleri ararken bulmuştum. Sitesindeki e-mail adresi aracılığıyla kendisine ulaştım. Amatör olarak pasta süslemesi ile ilgilendiğimi yazdım ve yaptığım pastaların resimlerini gönderdim. Geçen Cumartesi günü de tanıştık. Bir saati aşkın süren sohbetimizde Özge hanımın işini çok severek yaptığını, pastalarını tasarlarken ve yaparken büyük bir özveriyle ve titizlikle çalıştığını farkettim. Kursiyerlerine de bu çalışma disiplinini ile eğitim verdiğine eminim. Yaptığı işle iligli olarak ben de çok olumlu bir intiba bıraktığı için kanaatimi sizlerle paylaşmak istedim.

Eğer özel pastalar yapmak istiyorsanız ve nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, önce www.past-art.com adresine bir gözatın derim.