Deniz Kızı Pastası

Herkese merhabalar,

Öncelikle kızımın yaş gününe katılan herkese çok teşekkür ederim. Mart ayı ve Nisan ayı benim için çok yoğun geçiyor. Küçük bebeğim bir yaş daha büyüdü. Mart ayının başından beri doğum gününü iple çekiyordu. Doğum gününü okulda arkadaşlarıyla beraber kutlamak istedi. Bu sene Pastası için “Deniz Kızı” teması seçti. Kekini vanilyalı, ara kremasını ise çilekli istedi. Pastayı beraber hazırladık ve çok da eğlendik. En sevdiği barbie bebeğinin deniz kızına dönüşmesi kuzumun çok hoşuna gitmişti.

O gün kızım kadar ben de heyecanlıydım. Öğle vakti işten çıkıp koşarak eve geldim. Babamızla beraber hazırlıklarımızı yapıp okula doğru yola koyulduk. Pastanın ikinci katını okulda yerleştirdim.

Pamuk PrensesEn çok çocukları şaşırtan ise benim giydiğim Pamuk Prenses kostümü oldu. Hep beraber kutlamamızı yaptık ve pastamızı yedik. Kutlama sonrasında Pamuk Prensesin sepetindeki balonları ve abur cuburları dağıtması bütün çocukların hoşuna gitti. Balonları şişirdik hep beraber dans ettikve eğlendik. Son olarak da bütün balonları patlattık ve doğum günümüzü sonlandırdık.

Doğum günümüzde emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

Nice yaşlara kuzucum…