Sünger Bob Kare Pantolon


Belgin Hanımın tatlı oğlu Murad için hazırlamış olduğum Sünger Bob pastası, çikolatalı pandispanya arasına bitter çikolatalı ganaj ile lezzetlendirilmiş 10-15 kişiliktir. Kurabiyeler ise tereyağlı damla çikolatalı dekoratif saplı kurabiyelerdir.

Muradcım,

Yeni yaşın kutlu olsun. Ailenle beraber mutlu, sağlıklı bir yıl diliyorum.

Sevgilerimle

4 comments

 1. Sunger Bob Kare Pantalon :) says:

  Sevgili Berna Hanim,
  Oğlum Murad icin yapmis oldugunuz muhtesem “Sunger Bob Kare Pantalon” konulu doğum gunu pastası icin ne kadar tesekkur etsem azdir. Emeklerinize ve zahmetlerinize cok tesekkur ederim. Hem oglum hem tüm arkadasları ve biz buyukler gercekten tadina bayildik..Yine kapinizi calacagiz ben ve arkadaslarim..Ayrica nezaketiniz ve samimiyetiniz icin de minnettarim..
  Saygi ve selamlarimla
  Belgin – Murad Paşayiğit

 2. berna says:

  Belgin Hanım,

  Güzel yorumunuz için ben size çok teşekkür ederim. Doğum gününüze renk katabildiysem, çocukları mutlu edebildiysem ne mutlu bana…

  Hepinize afiyet olsun, Murad’ı gözlerinden öperim.

  Sevgilerimle

 3. Belgin says:

  Merhabalar Berna Hanim, her iki muhtesem doğum günü pastası icin ayrı ayrı tesekkur ederim.. Yine her zamanki gibi lezzeti şahaneydiler. Ellerinize sağlık herkes tadına sekline figürlere bayıldı.. iyi ki sizi tanimisim sayenizde çocuklarımız cok mutlu oluyorlar. Emek verdiniz zahmet ettiniz.. Saygi ve sevgilerimle..
  Belgin – Murad Paşayiğit

 4. berna says:

  Belgin hanımcım, sizlerin de Murad’ın da beğenmesine çok sevindim. Sağlıklı ve keyif dolu bir yıl geçirsin Murad… Sevgilerimle,

Comments are closed.