Bahar Dalı Temalı Düğün Pastası

Herkese Merhaba,

Yorucu bir haftadan sonra güzel bir düğün pastası ortaya çıkardım. Mustafa bey ve müstakbel eşi için hazırladığım düğün pastasını Ankara Atılım Garden’a teslim ettim.

Yaklaşık yarım metre uzunluğundaki pastanın en alt katı parça çikolata ile lezzetlendirilmiş bitter çikolatalı ganaj ara kremalı ve vanilyalı pandispanyalı, orta ve üst kat ise sütlü çikolatalı ganaj ara kremalı çikolatalı pandispanyalıdır. Şeker hamurundan hazırladığım çiçekleri istedikleri şekilde renklendirdim ve pastel renkli yenilebilir simlerle çiçekleri ve pastayı süsledim.

Büyük bir zevkle hazırladığım düğün pastasını tadanlara afiyet olsun. Çiçeği burnunda çiftimize de ömür boyu mutluluklar 🙂

Hi everyone,

After working hard for a week, a wonderful Dogwood Wedding Cake is born!

The wedding cake is approximately 50 centimeters long. I used one big vanilla cake with bitter chocolate ganache and chocolate pieces, and two chocolate cakes with milk chocolate ganaches. I prepared and colored gum paste flowers according to the new couple’s likes, and used pastel glitter dust on the cake as an additional touch.

I really enjoyed preparing this wedding cake. I wish life-long happiness to our newly-wed couple and bon appetit to all who tasted my cake.