Baby TV Sevimli Ufaklıklar Pastası

 

Sevgili Fatoş Hanım oğlu Tuna için benden bir başka sitede gördüğü bir doğum günü pastasının aynısını yapmamı istedi. Ben de elimden geldiğince yapmaya çalıştım ve ortaya işte bu pasta çıktı.

Pasta özel tarifimle hazırladığım çikolatalı pandispanyalı, ara kreması ise parça çikolata ve şam fıstığı ile lezzetlendirilmiş sütlü çikolatalıdır.

Doğum günün kutlu olsun Tuna, sana sağlıklı ve güzel bir yıl dilerim.

3 comments

 1. FATOS says:

  Merhabalar,
  Öncelikle Berna Hanım’a defalarca söylememe rağmen yine tekrar etmek istiyorum ellerine, emeğine ve güzel gönlüne sağlık pastamız zaten resimlerinden de anlaşılacağı üzere şahane bir pasta olmuştu ama asıl can alıcı nokta pastamızın tadıydı çünkü Berna Hanım sihirli elleri varmışçasına öyle bir dokunuş yapmış ki muhteşem lezzetli bir pasta ortaya çıkmış…
  Diğer bir özellikle belirtmek istediğim nokta ise Berna Hanım’ın sıcacık ses tonu ve güzel gönlü, sizi bir müşteri gibi değil yıllardır tanıdığınız sımsıcak bir dost gibi karşılıyor hem de her arayışınızda sabırla ve bıkmadan… Bu vesile ile artık sadece özel günlerimizi sihirli dokunuşlarıyla daha da özel kılacak bir pasta sanatçısı kazandığımızı değil çokta içten bir arkadaş arkadaş kazandığımı düşünüyorum… Çoook teşekkürler Berna Hanım Tunamın yüzünde bıraktığınız kocamaaan gülümseme için…..

 2. berna says:

  Fatoş Hanım,
  Dokunaklı ve latifeli sözleriniz için çok teşekkür ederim.
  Çocuklarımızın bu özel günlerine katkıda bulunmak ve onları mutlu etmek benim için en büyük ödül. Çocuk pasta tasarımları üzerinde çalışmak işimin en keyif aldığım bölümlerden bir tanesi.
  Güzel yüzlü Tuna için büyük bir keyifle çalıştım. Yüzüne kocaman bir gülümseme kondurabildiğim için çok mutluyum.
  Sevgilerimle,

 3. nike türkiye says:

  bayıldım harika görünüyor arkadaşım gerçekten çok güzel çok teşekkürler

Comments are closed.