Kısaca Ben

Merhaba Ben Berna,

1976 Ankara doğumluyum. 1978-1983 yılları arasında Zonguldakta yaşadım. İlkokul 3. sınıftan üniversiteye kadar Kdz. Ereğli’de büyüdüm. Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi’de üniversite hayatım geçti. Mezuniyet sonrası Ankara’da yaşamaya devam ettim. 2000 yılında evlendim ve 5 sene Amerika’da yaşadım. Şimdi ise tekrar Ankara’dayım.

Peyzaj Mimarıyım. Genel olarak ticari alanların peyzaj ve sulama tasarımı üzerine çalıştıysam da çatı bahçeleri ilgi alanım. Hobilerimden bir tanesi de sebze yetiştirmek. Boş zamanlarımda kızımla kek pişirip, onu süslemeyi çok seviyorum. Aileme çok düşkünüm, çalışma hayatının dışındaki vaktimi ailemle geçiriyorum.

Çalışkan ve sevgi dolu bir insan, işte kısaca ben…

4 comments

 1. Derya says:

  Bernacim,
  Tam Ertugrula e-mail atmistim ki nerelerde kaldiniz diye bu sayfayi buldum. Ben de yeni siteni cok begendim. Yazisalim. Neler yapiyorsunuz merak ediyoruz

 2. Evrim says:

  Kuzen’cim,

  Siten cok guzel olmus, zamanla daha da guzellestirecegine eminim. Ama ilk yapman gereken benim gibi uzakta olan ve sizleri sik goremeyenler icin bir resimler bolumu ekleyip oraya resimlerinizi koymak olmali. Bos zamanlarimda ben de deneyebilirim.

  Evrim

 3. Özlem Baytok Gürsoy says:

  Berna’cığım;

  siteni yeni fark ettim ve gezebildim maalesef. Çalışkanlığın ve sevgi dolu hayatın tüm siteye iz bırakmış.

  Seni kutluyorum. en kısa sürede sipariş vereceğimizden eminim.

  Sevgiler……

  Özlem

Comments are closed.