1. Divine Events Ankara 23 Nisan Çocuk Şenliği Kutlama Pastası

Sevgili Selin hanımın kurduğu ve sevgili Hatice hanımın da Ankara temsilcisi olduğu Divine Events, geçtiğimiz cumartesi günü 23 Nisan Çocuk Şenliğini kutladı.

Sevgili Hatice bize Country Club’da çok güzel bir etkinlik hazırlamış. Çicuklarımız her zamanki gibi çok eğlendiler. Biz anneler de hep beraber yemeğimizi yedik, çocuklarımız ile beraber yarışmaya katıldık. Ayrıca çekilişte hepimiz çok güzel hediyeler kazandık, hediyeleri gönderen sponsorlara buradan çok teşekkür ediyoruz.

ODER yararına bağış toplandı ve yerine ulaştı. Son olarak da Country Club’ı gezdik ve çocuklarımız ata bindiler, çok keyif aldılar. Aramızdan bazı cesaretli anneler de ata bindiler.

Divine Events’in pasta sponsoru olarak ben de çocuklara Şeker Temalı bir pasta hazırladım. Her zamankinden farklı olarak ara kremayı muz ve çilekle lezzetlendirilmiş muhallebili ve pandispanyası da tereyağlı vanilyalı olarak hazırladım. Pastamızın şekerlerini arkadaşları için büyük kızım hazırladı. Ben saadece yerleştirdim. Hepimize afiyet olsun.

Harika bir gün geçirdik. Bu güzel grubu hayata geçiren sevgili Selin’e, Ankara’daki anneler için arı gibi çalışıp bu harika etkinlikleri hazırlayan sevgili Hatice’ye çokkkkk teşekkürler. Bize güzel hediyeler gönderen ve destek olan sponsorlarımıza da çok teşekkür ederiz.

Mayıs’ta anneler gününü kutlayacağımız etkinlikte görüşmek üzere…