Ben 10 Pastası

Sevgili Kayra ve Yağız için hazırladığım Ben 10 pastası, vanilyalı pandispanya parça çikolata ile lezzetlendirilmiş çikolatalı ara kremalıdır. Tadanlara afiyet olsun.

2 comments

 1. H. Gökçe says:

  Emeğinizle mükemmeleşen bir doğum günü kutlaması oldu. Kayra ve Yağız dakikalarca pastalarına hayran hayran baktılar. Gözlerindeki sevinç sizin eserinizdi.
  Kayra ve Yağız Ben10’i görünce ne kadar mutlu oldularsa herhalde bizler de pastayı yedikten sonra en az onlar kadar mutlu olmuşuzdur 🙂
  görsel olarak Şah Eser lezzet olarak Şaheser’di.
  İlk gördüğümüzde kesmeye kıyamadık. Ama o mükemmel lezzeti tada bilmek için bunu yapmak zorunda olduğumuza karar verdik.

  Mükemmelsiniz.

  İçtenliğiniz, emeğiniz ve dostluğunuz için teşekkürler. İyi ki Varsınız!

 2. berna says:

  Gökçe bey ve Yeşim hanım, biricik ikizleriniz Kayra ve Yağız’ın doğum gününü buradan tekrar kutluyorum. Pastayı beğenmenize çok sevindim. Doğum günü pastası sayesinde Yeşim hanımla sohbet etmeye ve çocuklarla tanışmaya fırsat buldum. Küçük kızım çocuklarla oynamaktan o kadar mutluydu ki; “Kızım hadi gidelim…” dediğimde cevabı “Anne ben burada kalıcam” oldu. Kızımı eve gitmeye ikna etmem gerekti. Daha nice yaşlara diyorum ve kuzucukları öpüyorum.

Comments are closed.