Umizoomi Takımı Temalı Doğum Günü Pastası

Sevgili Fatoş hanım biricik oğlu Tuna için pasta siparişi verdi. Tuna’nın 2. doğum günü için Sevimli Ufaklıklar Pastası hazırlamıştım. Geçen sene şehir dışında olduğumdan Tuna’ya 3 yaş pastasını yapamadım ama bu sene Umizoomi Takımı Temalı bir pasta hazırladım. Pastayı vanilyalı pandispanya, çikolatalı ara krema, krokanlı antep fıstığı ve parça çikolata ilavesiyle hazırladım. Tadanlara afiyet olsun.

Henüz tanışma fırsatım olmadı Tuna ile ama kendisinden bir teşekkür telefonu aldım. İşte Tuna’nın beni duygulandıran sözleri:

Berna teyzecim doğum günü pastam için teşekkür ederim. Çok güzel görünüyordu, çok da lezzetliydi, çok teşekkür ederim.

Fatoş hanıma ve Tuna’ya güzel sözleri için teşekkür ederim. Mutlu anılarınıza katkıda bulunabildiğim için çok mutluyum. Sevgiler…

2 comments

  1. FATOŞ says:

    Berna Hanım merhabalar,
    Pastamız hem lezzet olarak hem de görsel olarak inanılmaz güzeldi, misafirlerimizin pastamız hakkındaki yorumları şu şekildeydi “Bu pasta değil adeta sanat eseri…” Çünkü siz işinizi olağanüstü özen ve tarif edilemez bir sevgi ile yapıyorsunuz,en ince detaylara gösterdiğiniz özen bile emeğinizin önünde saygı ile eğilme sebebidir. Bu özel günümüze, emeğinizle tatlı bir anlam kattığınız için size çok ama çook teşekkür ediyorum, size her zaman söylediğim gibi sizinle daha çoook uzun yıllar görüşeceğiz inşallah 🙂

  2. berna says:

    Merhaba Fatoş hanım,
    Geri dönüşünüz için tekrar teşekkür ediyorum. Tuna’nın pastasını hazırlamak büyük bir keyifti. Sizlerin özel günlerinize katkıda bulunduğumu bilmek, güzel anılar biriktirdiğinizi duymak beni çok mutlu ediyor. Dekoratif pastaları hazırlamak, zaman, emek ve özveri istiyor, ben işimi çok seviyorum ve sizlerin güzel sözleriniz ve vaktiniz benim içimdeki pastacılık aşkını daha da kuvvetlendiriyor. Ben de size tekrar teşekkür ediyorum, iyi ki varsınız ve bir sonraki özel gününüzde görüşmek dileğiyle hoşçakalın diyorum. Tuna’yı da gözlerinden öpüyorum.

Comments are closed.