Sipariş Bilgileri

Tasarım

Biz her bir pastayı sahibi için özel olarak tasarlıyoruz.

Hazır ürün bulundurmuyoruz. Nasıl bir pasta tasarlayacağımıza karar vermeden önce sizinle bir ön görüşme yapıyoruz. Sizi dinledikten sonra sizin için nasıl bir pasta yapabileceğimizi anlatıyoruz.

Malzeme

Evimizin mutfağına sokmayacağımız, çocuklarımıza yedirmeyeceğimiz hiçbir maddeyi pastalarımızda kullanmıyoruz.

Pastalarımızın pandispanyaları sizin tercihleriniz doğrultudunda vanilyalı, çiolatalı, brovnili, havuçlu tarçınlı olabilir. İsterseniz içlerine portakal veya limon kabuğu rendesi fındık, şam fıstığı, badem, ceviz veya parça çikolata ekleyebiliriz.

Ara krema olarak, kendi hazırladığımız çikolatalı veya beyaz çikolatalı, karamelli, limonlu kremaları kullanıyoruz.

Pastaların iç malzemesi olarak muz, çilek, ahududu, çikolata, krokant, ceviz, fındık, şam fıstığı gibi pek çok seçeneğimiz mevcut.

Çocuklar için yaptığımız pastalarda genellikle iç malzeme olarak bol sütlü çikolata, süt kreması, muz veya frambuaz tercih ediliyor.

Maliyet ve teslim

Ödemelerinizi nakit ya da kredi kartı (tek çekim) ile yapabilirsiniz.

Pastalarımızı sadece Ankara’da teslim edebiliyoruz. Eğer bir başka şehirde yaşıyorsanız ne yazık ki size pastalarımızı ulaştıramayız; ancak, doğum günü, nişan, düğün vb. etkinlikleriniz için özel olarak tasarlanmış kurabiyelerimizi, keklerimizi, mufinlerimizi (kısacası krema içermeyen ürünlerimizi) Türkiye’nin heryerine kargo ile gönderebiliriz.

Özel tasarım pastaların dilim maliyeti genelde 15-20 TL arasındadır. Kurabiyelerin adedi 5-10 TL, kapkek’lerin adedi ise 10-15 TL arası değişebilmektedir.

Dekoratif kurabiyeler talep edilmediği sürece sapsız ve etiketsiz olarak, her biri jelatin torba içerisinde ve kurdele ile tamamlanmış hazırlanmaktadır.

Ürünlerimizin her biri sizin için özel olarak tasarlanıp hazırlandığı için fiyatlarımız kullandığımız malzemelere, yaptığımız tasarımın detaylarına, harcadığımız zaman ve emeğe ve elbette ürünlerimizin miktarlarına göre farklılık göstermektedir.

Büyük pastaların dilim maliyeti küçük pastaların dilim maliyetine göre daha az olmaktadır.

Pastanızın özenle hazırlanabilmesi için, doğum günü pastalarında en az 5 gün, nişan ve düğün pastalarında ise en az 2 hafta önceden sipariş vermenizi rica ediyoruz. Bir-iki gün önceden verilen siparişleri genellikle kabul etme imkanımız bulunmuyor.

Şeker çiçekler, özel figürler, davetiyeniz ya da gelinliğiniz baz alınarak hazırlanan düğün pastaları için lütfen en az 1 ay önceden sipariş veriniz.

Sünger Bob ve Arkadaşları temalı 1 yaş doğum günü pastası.

Adres

350. Sokak No: 5/A
Kırkkonaklar
Çankaya - Ankara

İletişim

📠 505 496 23 91
📧 berna@berdem.com